Maszyny rolnicze, ciągniki, traktory stomilagro.pl

Virtus

Virtus

Przyszłe zbiory zależą od tego, w jaki sposób prowadzona jest działalność rolnicza już dziś. Virtus jest na to przygotowany.
Dzięki połączeniu najnowocześniejszej technologii i najwyższej niezawodności modele Virtus to niezastąpione narzędzie pracy każdego rolnika.
Właściciele gospodarstw rolnych, hodowcy i usługodawcy – każdy ma specyficzne potrzeby. Celem modeli Virtus jest zapewnienie optymalnego rozwiązania dla każdego, oferując silniki o najwyższych osiągach, energooszczędne układy hydrauliczne, komfortowe kabiny, szeroką gamę akcesoriów i dużą wszechstronność w tworzeniu konfiguracji wyposażenia.
Krótko mówiąc, Virtus redukuje koszty, zwiększa wydajność oraz uosabia koncepcję zwrotnych i łatwych w obsłudze ciągników rolniczych.

virtus_s

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.