Maszyny rolnicze, ciągniki, traktory stomilagro.pl

Solaris

Solaris

Kompaktowe gabaryty, najwyższy poziom komfortu oraz niedościgniona wszechstronność: perfekcyjne połączenie cech do wszystkich zastosowań, zwłaszcza do prac wykonywanych na ograniczonej przestrzeni, na przykład w szklarniach i szkółkach. Modele Solaris są idealnymi ciągnikami dla małych i średnich gospodarstw, do prowadzenia prac przy uprawach oraz dla rolników–hobbystów. Model z ramą bezpieczeństwa oraz mniejszymi, 20-calowymi kołami stanowi doskonałą alternatywę do prac przy niskich plonach.
Stabilne i zapewniające doskonałą przyczepność nawet w pochyłym terenie, modele Solaris są niewielkie tylko z wyglądu: ich charakterystyka techniczna, właściwości mechaniczne oraz osiągi mogą być porównywalne z ciągnikami wyższych klas. Od prac polowych, po zastosowania specjalistyczne, modele Solaris oferują największą wszechstronność w swojej klasie mocy (35–55 KM).

solaris_s

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.