Maszyny rolnicze, ciągniki, traktory stomilagro.pl

Opolagra 2017 naszym okiem

W tym roku na lotnisku w Kamieniu Śląskim rozłożyliśmy swoje namioty i wystawiliśmy nasze wspaniałe ciągniki oraz inne maszyny rolnicze obok ponad 400 pozostałych wystawców. Przy naszym stoisku mieli Państwo możliwość na żywo podziwiać piękne ciągniki Deutz – Fahr, w tym Agrotron TTV 6165 RC Shift, ładowarki JCB oraz wały uprawowe Dal-Bo. Każdy mógł wsiąść do maszyn oraz miał okazję porozmawiać z naszymi specjalistami w dziedzinie zaopatrzenia rolnictwa, którzy z chęcią odpowiadali na wszelakie pytania. Z przyjemnością dzielili się oni swoją fachową wiedzą, przekazywali porady i opowiadali o aktualnych ofertach. Należą się im słowa uznania za cierpliwość i gotowość do pracy pomimo niesprzyjającej szczególnie drugiego dnia aury.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy atrakcje w postaci przejażdżek zabawkowymi – napędzanymi pedałami -ciągnikami Deutz – Fahr, częstowaliśmy słodyczami oraz rozdawaliśmy liczne gadżety firmowe.

Wszystkim uczestnikom największych targów w południowo – zachodniej części Polski bardzo dziękujemy za odwiedziny na naszym stoisku i serdecznie zapraszamy za rok.

 

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.