Maszyny rolnicze, ciągniki, traktory stomilagro.pl

Frutteto

Frutteto

Praca w sadach obejmuje specyficzne zadania. Z myślą o nich powstał model Frutteto³, maszyna, która odpowiada potrzebom nowoczesnych rolników i zaspokaja je w pełni. Model Frutteto³ oferowany jest w wielu konfiguracjach wyposażenia, z kabiną lub platformą, sterowaniem mechanicznym lub elektrohydraulicznym oraz z ogumieniem o różnych rozmiarach.
Kompaktowe wymiary, niewiarygodnie mała średnica zawracania i nadzwyczajna zwrotność to cechy modeli Frutteto³, które sprawiają, że doskonale sprawdza się on przy pracy w bardzo wąskich i niskich przestrzeniach.
Krótko mówiąc, wydajność, zwrotność i komfort to priorytety jakie przyświecały konstruktorom modeli Frutteto³. Powstał on z myślą o profesjonalistach dążących do osiągnięcia najwyższej wydajności.

frutteto3_s

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.