Maszyny rolnicze, ciągniki, traktory stomilagro.pl

Frutteto S/V

Frutteto S/V

Frutteto S/V o kompaktowych wymiarach i imponującej mocy dostępny jest w wariantach z kabiną i ramą bezpieczeństwa, z różnymi rodzajami ogumienia i szeregiem wyposażenia dodatkowego. Frutteto³ V i S to ciągniki odpowiadające na specyficzne potrzeby rolników posiadających sady. Głównym zadaniem modeli Frutteto³ V i S jest zaspokojenie potrzeb nowoczesnych rolników w zakresie zwrotności i wszechstronności, osiąganym dzięki dużemu kątowi skrętu kół, kompaktowym wymiarom oraz zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych.
Wydajność, zwinność i komfort to hasła dobrze opisujące modele Frutteto³ V i S, opracowane w oparciu o bogate doświadczenia firmy w tej dziedzinie oraz filozofię stałego udoskonalania produktów poprzez innowacje technologiczne.

frutteto3sv_s

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.