Maszyny rolnicze, ciągniki, traktory stomilagro.pl

Agroplus F Keyline

AGROLUS F KEYLINE

Nowe modele Agroplus F Keyline marki DEUTZ-FAHR stanowią optymalne połączenie kompaktowych wymiarów, odpowiednich parametrów eksploatacyjnych i zredukowanej ceny. Gamę ciągników Agroplus F Keyline tworzą cztery modele z silnikami w zakresie mocy od 55 do 75 KM. Ze względu na minimalną szerokość 146 cm, modele Agroplus F Keyline świetnie sprawdzają się w pracach w międzyrzędziach, jak również w transporcie w sadzie i po za nim.

SILNIK

Nowe modele Deutz-Fahr Agroplus F Keyline zostały wyposażone w trzy- lub cztero-cylindrowe silniki FARMotion, spełniające wymogi normy emisji spalin Euro IIIb / Tier 4 Interim. Silniki FARMotion zaprojektowano specjalnie z myślą o wykorzystaniu ich potencjału w ciągnikach rolniczych, dlatego właśnie oferują one kompaktowe gabaryty, trwałość, niezawodność i małą ilość koniecznych czynności obsługowych. Wszystko to aby zagwarantować maksymalną wydajność, wysoką moc, stały moment obrotowy, niskie zużycie paliwa. Nowe silniki FARMotion oferują: zredukowaną pojemność (teoria downsizingu), wysoko-ciśnieniowy i elektronicznie sterowany układ wtryskowy CommonRail, bezobsługowy układ oczyszczania spalin z recyrkulacją spalin z zaworem EGR oraz katalizatorem DOC, prędkość znamionową wynoszącą 2200 obr/min.

Dodatkowe materiały

Broszura [.pdf]

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.