Maszyny rolnicze, ciągniki, traktory stomilagro.pl

Agritechnica 2015

Krótka relacja z udziału marki Deutz-Fahr w największych targach maszyn rolniczych Agritechnica 2015

W listopadzie 2015 roku w Hanowerze odbyły się jedne z największych targów maszyn rolniczych na świecie – Agritechnica 2015. Oczywiście nie mogło na nich zabraknąć koncernu SDF, właściciela marki Deutz-Fahr, której dystrubucją się zajmujemy.

Stoisko SDF podczas imprezy, dzięki głsom czytelników magazynu branży rolniczej Agrarheute zdobyło szereg wyróżnień, między innymi 5-te miejsce w kategorii Stoisko Targowe, 6-te miejsce w kategorii Fachowe doradztwo na stoisku oraz 2-gie miejsce za Najlepsze modele ciągników. Ostatnie wyróżnienie jest dla nas najbardziej nobilitujące. Serdecznie dziękujemy za oddane głosy i zapraszamy na kolejną edycję imprezy.

Warto również dodać, że dzięki innowacyjnym rozwiązaniom jeden z systemów zainstalowanych w ciągnikach marki Deutz-Fahr otrzymał srebrny medal w kategorii Innowacji 2015. Driver Extended Eyes, bo o nim mowa to system, który przy pomocy kamer i detektorów ruchu potrafi wykryć przeszkodę, w tym przypadku poruszającego się człowieka oraz odległość w jakiej się od niego znajduje. Jeśli zostanie przekroczony poziom krytyczny, system zapobiegnie potrąceniu przez zatrzymanie ciągnika. Kamery znajdują się również po bokach maszyny co jeszcze bardziej podności bezpieczeństwo pracy w polu.

System został stworzony przez Deutz-Fahr wspólnie z ogranizacją BFFT zajmującą się wytwarzaniem sensorów ruchu, które ułatwiają między innymi manewrowanie maszynami. Więcej szczegółów w oficjalnym dokumencie (EN) (kliknij tutaj).

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.