Maszyny rolnicze, ciągniki, traktory stomilagro.pl

Kontakt Maszyny

Doradztwo i sprzedaż maszyn rolniczych
Handlowcy doradzą, pomogą i odpowiedzą na Państwa pytania, aby zakupy sprawiły Państwu jak największą przyjemność. Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu. Przyjedziemy i zaprezentujemy Państwu nasze rozwiązania.

Dolny Śląsk

Piotr Małowiejski
Dyrektor

tel. 607 057 141
p.malowiejski@stomilagro.pl

 

46-113 Wilków, ul. Wrocławska 25

tel. 77 463 55 64

Ireneusz Wróbel
Kierownik Rejonu

powiaty: kluczborski, ostrowski, oleśnicki

kępiński, sycowski, namysłowski, ostrzeszowski, wieluński, wieruszowski

tel. 783 610 783
i.wrobel@stomilagro.pl

Mariusz Tułaczek
krotoszyński, rawicki, milicki, trzebnciki,

wrocławski, oławski, strzeliński

tel. 783 001 783
m.tulaczek@stomilagro.pl

57-200 Ząbkowice Śląskie, ul. Wrocławska 44

tel. 74 815 40 76

tel. 607 729 955

Paweł Grys
jeleniogórski, kamiennogórski, wałbrzyski, świdnicki, dzierżoniowski, kłodzki, ząbkowicki, nyski, opolski,brzeski, prudnicki, krapkowicki, kędzierzyńsko-kozielski

tel. 885 511 566
p.grys@stomilagro.pl

56-100 Wołów, ul. Leśna 14

tel. 71 389 14 21

Norbert Smela
głogowski, polkowicki, lubiński, legnicki,

złotoryjski, lubański, zgorzelecki, wołowski

tel.  783 905 783
n.smela@stomilagro.pl

Mazowsze

Piotr Jędreasz
Dyrektor

tel. 603 860 150
p.jedreasz@stomilagro.pl

 

06-400 Ciechanów, ul. Mławska 1

tel. 23 672 20 96

Mariusz Kawecki
Kierownik Rejonu

powiaty: mławski, nidzicki,

szczycieński, działdowski

tel.  782 520 782
m.kawecki@stomilagro.pl

Szymon Żmijewski
powiaty: płoński, pułtuski, makowski, nowodworski,

legionowski, wołomiński

tel.  783 260 783
s.zmijewski@stomilagro.pl

Mariusz Staniszewski
powiaty: płocki, żuromiński, sierpecki

tel.  785 505 218
m.staniszewski@stomilagro.pl

Podkarpacie

Damian Habrat
Dyrektor

tel. 785 733 785
d.habrat@stomilagro.pl

 

38-500 Sanok, Czerteż 194 A

tel. 13 492 42 85

Tomasz Siwik
powiaty: sanocki, brzozowski, przemyski,

leski, bieszczadzki

tel. 663 777 433
t.siwik@stomilagro.pl

 

39-200 Dębica, ul. Lwowska 32

tel. 783 906 783

Andrzej Strzemecki
powiaty: powiaty: ropczycko-sędziszowski, rzeszowski,

jarosławski, lubaczowski, przeworski, łańcucki, leżeński

tel.783 906 783
a.strzemecki@stomilagro.pl

Krzysztof Kłusak

powiaty: krośnieński, jasielski, strzyżowski, dębicki, mielecki,

kolbuszowski, tarnobrzeski, niżyński, stalowolski

tel.603 890 294
k.klusak@stomilagro.pl

 

 

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.