Maszyny rolnicze, ciągniki, traktory stomilagro.pl

Kontakt Maszyny

Doradztwo i sprzedaż maszyn rolniczych
Handlowcy doradzą, pomogą i odpowiedzą na Państwa pytania, aby zakupy sprawiły Państwu jak największą przyjemność. Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu. Przyjedziemy i zaprezentujemy Państwu nasze rozwiązania.

Dolny Śląsk

Piotr Małowiejski
Dyrektor Działu Maszyn tel. +48 607 057 141
p.malowiejski@stomilagro.pl

46-113 Wilków, ul. Wrocławska 25

tel. 77 463 55 64

Ireneusz Wróbel
Kierownik Rejonu Kluczbork, Ostrów Wlkp., Oleśnica, Kępno, Syców, Namysłów, Ostrzeszów, Wieluń, Wieruszów tel. +48 783 610 783
i.wrobel@stomilagro.pl

Mariusz Tułaczek
Krotoszyn, Rawicz, Milicz, Trzebnica, Wrocław, Oława, Strzelin tel. +48 783 001 783
m.tulaczek@stomilagro.pl

57-200 Ząbkowice Śląskie, ul. Wrocławska 44

tel. 74 815 40 76

tel. 607 729 955

Paweł Grys
Jelenia Góra, Kamienna Góra, Wałbrzych, Świdnica, Dzierżoniów, Kłodzko, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Opole, Brzeg, Prudnik, Kapkowice, Kędzierzyn Koźle tel. +48 885 511 566
p.grys@stomilagro.pl

56-100 Wołów, ul. Leśna 14

tel. 71 389 14 21

Norbert Smela
Głogów, Polkowice, Lubin, Legnica, Złotoryja, Lubań, Zgorzelec, Wołów tel. +48 783 905 783
n.smela@stomilagro.pl

Mazowsze

Piotr Jędreasz
Dyrektor tel. +48 603 860 150
p.jedreasz@stomilagro.pl

06-400 Ciechanów, ul. Mławska 1

tel. 23 672 20 95

Mariusz Kawecki
Kierownik Rejonu powiaty: mławski, nidzicki, szczycieński, działdowski tel. +48 782 520 782
m.kawecki@stomilagro.pl

Szymon Żmijewski
powiaty: płoński, pułtuski, makowski, nowodworski, legionowski, wołomiński tel. +48 783 260 783
s.zmijewski@stomilagro.pl

Mariusz Staniszewski
powiaty: płocki, żuromiński, sierpecki tel. +48 785 505 218
m.staniszewski@stomilagro.pl

Podkarpacie

Damian Habrat
Dyrektor tel. +48 785 733 785
d.habrat@stomilagro.pl

38-500 Sanok, Czerteż 194 A

tel.13 492 42 85

Andrzej Strzemecki
tel. +48 783 906 783

a.strzemecki@stomilagro.pl\

Krzysztof Kłusak

tel. + 48 603 890 294

k.klusak@stomilagro.pl

39-200 Dębica, Lwowska 32

 

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.