Maszyny rolnicze, ciągniki, traktory stomilagro.pl

7250 TTV Warrior

LIMITOWANA EDYCJA. OSIĄGI BEZ LIMITU.

Nowy 7250 TTV WARRIOR to specjalny model z limitowanej edycji do najtrudniejszych zadań na polu i na drodze. Jego misją jest maksymalna produktywność – połyskujące czarne wykończenie jest odbiciem olśniewających osiągów.Ten ciągnik o imponującym wyglądzie ma moc 246 KM (181 kW) i cały szereg typowo niemieckich cech: najwyższa jakość, precyzja wykonania i niezawodność to standardowe cechy wyposażenia. Podobnie jak najnowocześniejsza technologia, która redukuje koszty i zarazem chroni środowisko. Innowacyjna i inteligentna technologia ciągnika gwarantuje, że 7250 TTV WARRIOR stanie się jednoznaczną deklaracją twojego profesjonalizmu, a ty będziesz cieszyć się wyjątkowym komfortem kabiny MaxiVision 2. Intuicyjne elementy sterujące, systemy rolnictwa precyzyjnego, innowacyjne koncepcje osi i układu hamulcowego oraz punkty mocowania dla najcięższych kombinacji wyposażenia dopełniają pakiet tej naprawdę wyjątkowej edycji. To, co czyni z niego WOJOWNIKA, to połyskujące czarne wykończenie, charakterystyczny krój liter w napisie WARRIOR, pakiet oświetlenia ledowego WARRIOR, komfortowy fotel WARRIOR, automatyczne sterowanie klimatyzacją, dywanik podłogowy, tylna szyba zespolona oraz ledowe oświetlenie zewnętrznych elementów sterujących. Nawet jeśli sezon postawi naprawdę twarde warunki, dzięki ciągnikowi 7250 TTV WARRIOR ty będziesz twardszy.

SILNIKI SZEŚCIOCYLINDROWE EURO V: MOC Z WYDAJNOŚCIĄ

Nowa Seria 7 została wyposażona w silnik, który został całkowicie przeprojektowany pod kątem wymogów związanych z ochroną środowiska i redukcji kosztów eksploatacji. Nowy silnik Deutz 6.1 Stage V szybciej reaguje, gwarantuje uzyskanie wyższych rezerw momentu obrotowego oraz większy moment obrotowy przy niższych obrotach na minutę. Jednocześnie w porównaniu z wcześniejszymi wersjami, zużycie paliwa oraz AdBlue zostało zmniejszone o 5 %. Zmieniony układ wydechowy wyposażono w układ selektywnej redukcji katalitycznej (SCR) oraz dodatkowo DPF (filtr cząstek stałych) z pasywną regeneracją. W porównaniu do filtrów aktywnych, DPF oferuje trzy zalety: brak wtrysku paliwa w trakcie wypalania, mniejsza temperatura w trakcie pracy i znacznie szybsza regeneracja. Pozwala to zaoszczędzić paliwo i pieniądze, a jednocześnie spełnić wymagania obowiązujących aktualnie norm emisji spalin.

Sprawność silnika zapewnia także wentylator Electronic Visco i zmodyfikowany, wysokowydajny kompaktowy układ chłodzenia. Opatentowany układ chłodzenia można całkowicie otworzyć, co znacznie upraszcza jego obsługę i czyszczenie. System wstępnego czyszczenia powietrza na obudowie filtra zapobiega przedostawaniu się większych zanieczyszczeń do filtra, co także wydłuża okres eksploatacji bez konieczności czyszczenia filtra. Silnik DEUTZ 6.1 Stage V – nowoczesna niemiecka technologia – jest synonimem praktycznej wiedzy i efektywności na najwyższym poziomie, pozwalającej osiągnąć maksymalną wydajność.

Ekskluzywny dodatek WARRIOR: rura wydechowa z wykończeniem ze stali nierdzewnej.

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.