Maszyny rolnicze, ciągniki, traktory stomilagro.pl

Seria 5

NAJWIĘKSZA GAMA MODELI CIĄGNIKÓW KOMPAKTOWYCH.

DEUTZ-FAHR prezentuje nową Serię 5. Trzy modele z silnikami o mocy od 110 do 126 KM wyróżnia wysoki komfort, uniwersalny charakterem oraz niezawodność niemieckiej technologii. Niezwykle wygodna kabina jest amortyzowana na hydraulicznych Silent Blockach. Poziomu hałasu oraz wibracji wewnątrz zredukowano o około 40%. Konstrukcja dźwigni zmiany biegów została opracowana na nowo i teraz zmiana biegów jest jeszcze łatwiejsza. DEUTZ-FAHR oferuje największy wybór modeli ciągników kompaktowych.

OSIĄGI I WYDAJNOŚĆ – DEUTZ 3,6 EURO 4 (TIER4 FINAL).

Wysoka wydajność, niezawodność oraz niska emisja spalin – nowe, kompaktowe czterocylindrowe silniki Deutz 3.6 Euro 4 (Tier4 Final) o mocy 110-126 KM gwarantują średnio o 5% większą moc i moment w porównaniu z wcześniejszymi wersjami. Jednocześnie zużycie paliwa jest bardzo niskie. Maksymalny dostępny moment obrotowy wynosi 1600 obr./min przy rezerwie momentu obrotowego 32%. Moc pozostaje na najwyższym poziomie dla szerokiej gamy prędkości obrotowych od 1800 do 2200 obr./min. Najnowsze technologie silnika, takie jak układ selektywnej redukcji katalitycznej silników wysokoprężnych (SCR), gwarantują przyjazne dla środowiska działanie. Wydajność silnika jest wspierana przez filtr powietrza PowerCore, a układ chłodzenia wentylator ze sprzęgłem wiskotycznym (opcja). Układ chłodzenia jest łatwo dostępny. Dwie wyjmowane osłony siatkowe ułatwiają czyszczenie i konserwację.

Dodatkowe materiały

Broszura [.pdf]

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.