Maszyny rolnicze, ciągniki, traktory stomilagro.pl

TRACTOR OF THE YEAR 2017

RCSHIFT – TRACTOR OF THE YEAR 2017 i INNOWACYJNY PRODUKT ROLNICZY 2016

DEUTZ-FAHR 6215 RCshift

rcshift

Nowy model RCshift otrzymał tytuł „Tractor of the Year 2017” w kategorii Best Design. Nagroda ta to prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez jury złożone z dziennikarzy branży rolniczej z całego świata. Nagrodę wręczono w trakcie targów EIMA w Bolonii we Włoszech w listopadzie 2016 roku. Ciągnik zyskał uznanie specjalistów branży za jego innowacyjną stylistykę łaczącą agresywne linie maski silnika z najwyższą funkcjonalnością i ergonomią projektu kabiny i jej wnętrza.

Agrotron 6215 RCshift uzyskał również tytuł „Innowacyny Produkt Rolniczy 2016” w kategorii Ciągniki rolnicze. Ciągnik zyskał uznanie w głosowaniu internetowym za szereg rozwiązań, jakie ułatwiają pracę rolników i czynią ją bardziej efektywną. Co ważne, nagroda jest potwierdzeniem wysokiej oceny internatutów o rozwiązaniach i designie nowych modeli ciągników z napędem zrobotyzowanym RCshift.

Więcej informacji na temat nowych modeli Serii 6 DEUTZ-FAHR: LINK

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.