Maszyny rolnicze, ciągniki, traktory stomilagro.pl

Seria 5G

NAJWIĘKSZA GAMA MODELI CIĄGNIKÓW KOMPAKTOWYCH.

DEUTZ-FAHR prezentuje nową Serię 5G. Kompaktowy ciągnik, doskonale dopasowany do Twoich potrzeb, dostępny w siedmiu wersjach z silnikami o mocach od 75 KM do 116 KM z różnymi rozstawami osi, ładownościami, masą oraz kombinacjami ogumienia. Kabina gwarantuje najwyższy komfort i ergonomię sterowania, a nowe silniki FARMotion Stage 3b lub Stage 4 (zaleznie od modelu) gwarantują maksymalną moc przy minimalnym poziomie emisji spalin. Skrzynia 40 km/h ECO zapewnia prędkość maksymalną przy niskich obrotach silnika. Do wyboru mechaniczny lub elektrohydrauliczny rewers. Duży udźwig podnośnika i rozbudowana hydraulika sprawiają, że nowa Seria 5G jest odpowiednia do każdego profilu produkcji.

SILNIKI FARMOTION. BEZKOMPROMISOWA WYDAJNOŚĆ.

Pod maską nowej Serii 5G znajdują się najnowocześniejsze, kompaktowe, trzy- i czterocylindrowe silniki FARMotion Stage 3b lub Stage 4 (zależnie od modelu) o mocy 75-116 KM. Zostały zaprojektowane z myślą o pracy w gospodarstwach rolnych i dlatego mogą spełnić najwyższe wymogi. Dzięki elektronicznemu układowi wtrysku Common Rail i ciśnieniu rzędu 2000 bar, chłodzonej powietrzem turbosprężarce oraz układowi selektywnej redukcji katalitycznej w modelach 5110G PLUS i 5120G (SCR), silniki oferują średnio o 5% wyższą moc oraz moment, w porównaniu z ich poprzednikami (wszystkie mniejsze modele Serii 5G posiadają katalizator utleniający (DOC), nie ma tam układu SCR). Zarówno zużycie paliwa, jak i emisja kształtują się na wyjątkowo niskim poziomie. Wydajność silnika jest wspierana przez filtr powietrza PowerCore. Układ chłodzenia jest łatwo dostępny w przedniej części komory silnika. Ułatwia to czyszczenie i konserwację układu.

Dodatkowe materiały

Broszura [.pdf]

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.