Maszyny rolnicze, ciągniki, traktory stomilagro.pl

Seria 4E

PRZEDSTAWIAMY KOMFORT NOWEJ SERII 4E.

W obrębie gospodarstwa, w budynkach inwentarskich i w lekkich pracach polowych – modele nowej Serii 4E to idealna propozycja dla mniejszych gospodarstw i przedsiębiorstw, jak również gospodarstw specjalizujących się w uprawach ogrodniczych i warzywniczych. Na gamę składają się cztery modele 4070E / 4080E / 4090E / 4100E o mocy od 65 KM (48 kW) do 97 KM (71 kW). Uniwersalność Serii 4E w głównej mierze wynika z łatwego dopasowania tych modeli do wykonywania różnych prac. Zsynchronizowana skrzynia biegów z rewersem mechanicznym i min. prędkością 0,29 km/h, pompa hydrauliczna o wydajności do 50 l/min, mechaniczny podnośnik tylny o udźwigu do 3490 kg, możliwość wąskich kół do upraw międzyrzędowych oraz szeroka regulacja rozstawu kół, to tylko niektóre z parametrów, które można dopasować w zależności od profilu wykonywanych prac. Ponadto modele Serii 4E oferowane są ze składaną ramą lub opcjonalną kabiną.

SILNIK FARMOTION. KOMPAKTOWY MOTOR I WYSOKA MOC.

Umieszczone pod na nowo zaprojektowaną pokrywą, niezwykle kompaktowe trzycylindrowe silniki FARMotion (Stage III B) są gotowe do ciężkiej pracy. Zaprojektowane specjalnie do zastosowań w rolnictwie, silniki Common Rail oferują elektronicznie sterowany wtrysk, zoptymalizowaną wydajnością, układ recyrkulacji spalin (EGR) i katalizator utleniający (DOC) oraz zapewniają maksymalną moc i stały moment obrotowy nawet przy niskich prędkościach obrotowych silnika. Zużycie paliwa, emisja spalin, drgania i poziom hałasu są niezwykle niskie. Pozostałe nowe funkcje obejmują kompaktowy układ chłodzenia z powiększoną powierzchnią chłodzącą, Intercooler, układ chłodzenia paliwa, zoptymalizowany przepływ powietrza z wentylatorem ze sprzęgłem Visco oraz dwustopniowy filtr powietrza PowerCore z wyrzutnikiem pyłu. Oba systemy zwiększają wydajność silnika i są zaprojektowane z myślą o długich odstępach między przeglądami oraz szybkich i prostych pracach serwisowych. Dzięki silnikom FARMotion firma DEUTZ-FAHR po raz kolejny udowadnia, jak mocny i wydajny może być kompaktowy model użytkowy.

Dodatkowe materiały

Broszura [.pdf]

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.