Maszyny rolnicze, ciągniki, traktory stomilagro.pl

Seria 3

SKONCENTROWANA MOC I UNIWERSALNOŚĆ

Seria 3 marki DEUTZ-FAHR obejmuje dwa modele: 3050 oraz 3060, które wykorzystują nowy, mocny i wydajny silnik, spełniający wymogi normy emisji spalin Stage V. Jednostka napędowa korzysta z układy wtryskowego Common Rail z elektronicznym sterowaniem. Seria 3 oferuje bardzo dobry stosunek masy do mocy. Idealnie nadaje się do zadań wymagających lekkości i wysokich parametrów jednostki napędowej. Seria 3 to maszyny gwarantujące dobre własności jezdne i uciągowe w szkółkach, szklarniach i w sadach, jak również podczas prac związanych z utrzymaniem terenów miejskich i zielonych. Dzięki niskim kosztom eksploatacji oraz łatwej obsłudze, Seria 3 jest także rekomendowana rolnikom – hobbystom.

Wysokie osiągi i niska emisja zanieczyszczeń.

Nowy, 4-cylindrowy silnik o pojemności 2200 cm³ wyposażono w turbosprężarkę z zaworem WasteGate i układ wtryskowy Common Rail z ciśnieniem maksymalnym do 1800 bar, co gwarantuje doskonałe osiągi przy ograniczonym zużyciu paliwa. Zgodność z normą emisji spalin Stage V zapewnia zastosowanie systemów recyrkulacji spalin EGR, katalizatora DOC oraz filtra DPF. Co ważne – ukłąd oczyszczania spalin nie wymaga okresowych czynności obsługowych. Nowy napęd dostarcza maksymalną moc przy prędkości 2600 obr/min, czyli około 400 obr/min mniej niż w modelach z silnikami Stage IIIA.

Dodatkowe materiały

Broszura [.pdf]

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.