Maszyny rolnicze, ciągniki, traktory stomilagro.pl

Nowa oferta JCB

Poznaj nową ofertę JCBNowa oferta JCB Finance z pożyczką 0%, przedmiotem której będą ładowarki teleskopowe JCB z grupy 500.

Oznacza to, że suma opłat pożyczki zwykłej wyniesie 100% ceny maszyny w 36-miesięcznym okresie finansowania i przy udziale własnym klienta na poziomie 49% ceny netto maszyny.

Jak dotychczas nie będzie pobierana opłata manipulacyjna.

Termin ważności: do 31.10.2018 r., przy czym decyduje data zawarcia umowy o finansowanie.

Dodatkowo będziemy kontynuować

  • zróżnicowanie promocyjnego finasowania ze względu na trzy grupy klientów rolnych
  • transparentną komunikację z klientem ostatecznym, opartą na sumie opłat pożyczki lub leasingu w całym okresie finansowania bez opłaty manipulacyjnej.

Oferta skierowana jest do następujących grup klientów:

  1. GRUPA I – ładowarki teleskopowe JCB; działalność ogólnorolnicza; w ramach ww. grupy dostępne będą następujące podstawowe modele finansowe:

 grupa ładowarek 500: suma opłat pożyczki zwykłej 103% w 36-miesięcznym okresie finansowania i udziale własnym klienta na poziomie 20% ceny netto maszyny, nie jak do tej pory 25%

grupa ładowarek 540: suma opłat pożyczki zwykłej 103% w 36-miesięcznym okresie finansowania i udziale własnym klienta na poziomie 25% ceny netto maszyny

  1. GRUPA II – kompaktowe ładowarki kompaktowe i Telemastery; głównie hodowla bydła, zwierząt; w ramach ww. grupy dostępny jest model finansowy:

suma opłat pożyczki zwykłej 105%, nie jak do tej pory 105,5%, w 48-miesięcznym okresie finansowania i udziale własnym klienta na poziomie 20% ceny netto maszyny

  1. GRUPA III – duże ładowarki kołowe; głównie wysokotowarowe gospodarstwa, uprawa zbóż, biogazownie; w ramach ww. grupy dostępny jest model finansowy:

suma opłat leasingu operacyjnego 106,5%, nie jak do tej pory 107%, w 60-miesięcznym okresie finansowania i udziale własnym klienta na poziomie 25% ceny netto maszyny

Wymienione powyżej kampanie będą trwały do końca roku 2018, przy czym decyduje data zawarcia umowy o finansowanie.

Do wyżej wymienionych predefiniowanych ofert JCB Finance dostępne będą tzw. modele FLEX, które powalają na elastyczną, dopasowaną do potrzeb klienta, konfigurację finansowania (wysokość opłaty wstępnej, okres finansowania, częstotliwość rat, typ oprocentowania, itp.) w oparciu o stałe subsydia dla poszczególnych grup produktowych.

Dodatkową kampanią subsydiowanego finansowania fabrycznego JCB Finance zostaną objęte maszyny wolnorotujące tzw. maszyny Aged Stock.

Kampania predefiniowana to: pożyczka zwykła o sumie opłat 103% w 36-miesięcznym okresie finansowania i udziale własnym klienta na poziomie 20% ceny netto maszyny.
W tym modelu finansowym występuje 6 miesięczna przerwa od rat, za wyjątkiem VAT-u, który płatny jest w 3 miesiącu finansowania. Natomiast w miesiącach 7-36 raty płatne są miesięcznie.

Do wyżej wymienionego modelu dostępne będą tzw. modele FLEX, które powalają na elastyczną, dopasowaną do potrzeb klienta, konfigurację finansowania (wysokość opłaty wstępnej, okres finansowania, częstotliwość rat, itp.).

Liczba maszyn dostępna w kampanii Aged Stock jest ograniczona. Proszę zatem o każdorazowe potwierdzanie dostępności u Państwa opiekunów z BNP Paribas.

Listę maszyn będących przedmiotem oferty Aged Stock znajdziecie Państwo w załączonym komunikacie.

Termin obowiązywania oferty: do końca października 2018 r. lub wyczerpania puli maszyn dostępnych w finasowaniu, przy czym decyduje data zawarcia umowy o finansowanie.

Szczegółowe informacje u naszych handlowców.

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.