mapka

Doradztwo i sprzedaż maszyn rolniczych.

Handlowcy doradzą, pomogą i odpowiedzą na Państwa pytania, aby zakupy sprawiły Państwu jak największą przyjemność.

Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu. Przyjedziemy i zaprezentujemy Państwu nasze rozwiązania.







Dolny Śląsk Mazowsze i Podkarpacie

Piotr Małowiejski
Dyrektor Działu Maszyn
tel. +48 607 057 141
Poczta  p.malowiejski@stomildystrybucja.pl

46-113 Wilków, ul. Wrocławska 25
tel. 77 463 55 64

Ireneusz Wróbel
Kierownik Rejonu
Kluczbork, Ostrów Wlkp., Oleśnica, Kępno, Syców, Namysłów, Ostrzeszów, Wieluń, Wieruszów
tel. +48 783 610 783
Poczta  i.wrobel@stomildystrybucja.pl

Mariusz Tułaczek
Krotoszyn, Rawicz, Milicz, Trzebnica, Wrocław, Oława, Strzelin
tel. +48 783 001 783
Poczta  m.tulaczek@stomildystrybucja.pl

Paweł Grys
Nysa, Opole, Brzeg, Prudnik, Kapkowice, Kędzierzyn Koźle
tel. +48 885 511 566
Poczta  p.grys@stomildystrybucja.pl

57-200 Ząbkowice Śląskie, ul. Wrocławska 44
tel. 74 815 40 76

Bogdan Rewak
Jelenia Góra Kamienna Góra, Wałbrzych, Świdnica, Dzierżoniów, Kłodzko, Ząbkowice Śląskie
tel. +48 783 906 783
Poczta  b.rewak@stomildystrybucja.pl

56-100 Wołów, ul. Leśna 14
tel. 71 389 14 21

Norbert Smela
Głogów, Polkowice, Lubin, Legnica, Złotoryja, Lubań, Zgorzelec, Wołów
tel. +48 783 905 783
Poczta  n.smela@stomildystrybucja.pl


Piotr Jędreasz
Dyrektor
tel. +48 603 860 150
Poczta  p.jedreasz@stomildystrybucja.pl

06-400 Ciechanów, ul. Mławska 1
tel. 23 672 20 95

Mariusz Kawecki
Kierownik Rejonu
powiaty: mławski, nidzicki, szczycieński, działdowski
tel. +48 782 520 782
Poczta  m.kawecki@stomildystrybucja.pl

Szymon Żmijewski

powiaty: płoński, pułtuski, makowski, nowodworski, legionowski, wołomiński
tel. +48 783 260 783
Poczta  s.zmijewski@stomildystrybucja.pl

Mariusz Staniszewski
powiaty: płocki, żuromiński, sierpecki
tel. +48 785 505 218
Poczta  m.staniszewski@stomildystrybucja.pl

38-500 Sanok, ul.Lipińskiego 248
 tel. 13 492 42 85

Damian Habrat
tel. +48 785 733 785
Poczta  d.habrat@stomildystrybucja.pl