Maszyny rolnicze, ciągniki, traktory stomilagro.pl
Maszyny rolnicze Deutz Fahr

Maszyny rolnicze – kontakt

Doradztwo i sprzedaż maszyn rolniczych.

Handlowcy doradzą, pomogą i odpowiedzą na państwa pytania. Aby zakupy sprawiły Państwu jak największą przyjemność.

Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu. Przyjedziemy do Ciebie i zaprezentujemy nasze rozwiązania. 

Dolny Śląsk

Bartłomiej Smoliński
dyrektor działu maszyn
tel. 783 245 783,
e-mail: b.smolinski@stomildystrybucja.pl

Wilków, ul.Wrocławska 25, tel 77 463 55 64

Ireneusz Wróbel
Gostyń, Ostrów Wlkp., Oleśnica, Kępno, Syców, Namysłów, Ostrzeszów, Wieruszów
tel. 783 610 783,
e-mail: i.wrobel@stomildystrybucja.pl
Mariusz Tułaczek
Krotoszyn, Rawicz, Milicz, Trzebnica, Wrocław, Oława, Strzelin
tel. 783 001 783,
e-mail: m.tulaczek@stomildytsrybucja.pl

Ząbkowice Śląskie, ul. Wrocławska 44, tel 783 905 783

Bogdan Rewak
Jelenia Góra, Kamienna Góra, Wałbrzych, Świdnica, Dzierżoniów, Kłodzko, Ząbkowice Śląskie
tel. 783 906 783,
e-mail: b.rewak@stomildystrybucja.pl
Daniel Bedri
tel. 607 729 955,
e-mail: d.bedri@stomildytsrybucja.pl

Wołów, ul. Leśna 14, tel 71 389 14 21

Norbert Smela
Głogów, Polkowice, Lubin, Legnica, Złotoryja, Lubań, Zgorzelec, Wołów
tel. 783 905 783, e-mail: n.smela@stomildytsrybucja.pl

Mazowsze

Piotr Jędreasz
dyrektor
tel. 603 860 150,
e-mail: p.jedreasz@stomildystrybucja.pl

Ciechanów, ul. Mławska 1, tel. 23 672 20 95

Mariusz Kawecki
powiaty: mławski, nidzicki, szczycieński, działdowski
tel. 782 520 782,
e-mail: m.kawecki@stomildystrybucja.pl
Mariusz Staniszewski
powiaty: płocki, żuromiński, sierpecki
tel. 785 505 218,
e-mail: m.staniszewski@stomildystrybucja.pl

Karniewo, ul. Makowska 38, tel. 29 691 11 72, 758 502 698

Sanok, ul. Lipińskiego 248, tel. 13 492 42 85

Damian Habrat
tel. 785 733 785, e-mail: d.habrat@stomildystrybucja.pl

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.