Maszyny rolnicze, ciągniki, traktory stomilagro.pl
Maszyny rolnicze Deutz Fahr

Akcja uprawa 5 lat 0% – Agrotron

Tylko teraz ciągniki DEUTZ-FAHR Agrotron serii 6, 7 i 9 w wyjątkowo atrakcyjnej ofercie wraz z pakietem finansowania:

banner Agrotron akcja

 0% odsetek
– 5 lat okres finansowania
– udział własny klienta 35% wartości netto ciągnika,
– stałe raty półroczne, pierwsza płatna po roku.
– opłata przygotowawcza tylko 1% netto,

Rozpocznij uprawy z nowym ciągnikiem! Wybierz jedenz modeli ciągników DEUTZ-FAHR Agrotron z Serii 6, 7 lub 9, w zakresie mocy od 149KM do 336KM dostępnych w trzech wariantach układów napędowych: mechaniczny Powershift, zautomatyzowany RCshift czy bezstopniowy TTV. DEUTZ-FAHR Agrotron to gama wielozadaniowych ciągników klasy premium o zaawansowanej technologii zapewniającej maksymalną wydajność i niespotykany komfort pracy, dopełnione wyjątkowym wyglądem. Wszelkie prace polowe, transport, czy też prace z ładowaczem czołowym – wszystkie te zadania modele DEUTZ-FAHR Agrotron wykonują przy zredukowanym do minimum zużyciu paliwa i emisji zanieczyszczeń zgodne z najbardziej rygorystycznymi normami.

CZAS NA UPRAWY I NOWY CIĄGNIK!

Przekonaj się jak szybko z ciągnikiem DEUTZ-FAHR można zakończyć prace uprawowe.

Przedłużamy termin ważności oferty do 30.11.2017.

W przypadku wyczerpania ilości dostępnych ciągników DEUTZ-FAHR zastrzega sobie prawo odwołania, zakończenia promocji przed datą jej obowiązywania.

Zapraszamy!

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.