Maszyny rolnicze, ciągniki, traktory stomilagro.pl

5D Keyline

5D KEYLINE TO WŁAŚCIWY WYBÓR.

Różnego rodzaju prace w gospodarstwie, lekki transport i prace polowe – nowe modele z Serii 5D Keyline są po prostu idealne do małych i średnich gospodarstw rolnych. Sprawdzona technologia: trzycylindrowe silniki FARMotion o zoptymalizowanej pojemności skokowej zapewniają najwyższą wydajność, zredukowane zużycie paliwa. Jednostki napędowe oferowane są z mocami od 65KM (48kW) do 97KM (71kW). Dostępne są dwie mechaniczne pięciobiegowe przekładnie: 15+15 lub 30+15. We wszystkich modelach prędkość maksymalna 40 km/h osiągana jest już przy obrotach silnika 1870 obr/min.

SILNIKI FARMOTION. PO PROSTU WYDAJNE I OSZCZĘDNE.

Pod maską nowych modeli Serii 5D Keyline (norma emisji spalin Stage IIIB) można znaleźć nowoczesne, zoptymalizowane pod względem pojemności skokowej, trzycylindrowe silniki FARMotion o mocy od 65KM (48kW) do 97KM (71kW). Silniki te zostały opracowane specjalnie z myślą o zastosowaniu w ciągnikach rolniczych. Elektronicznie sterowany wtrysk paliwa Common Rail o ciśnieniu maksymalnym 2000 bar, turbosprężarka i Intercoole oraz katalizator DOC gwarantują wysoką moc i moment obrotowy przy minimalnym zużyciu paliwa. Zaprojektowany od nowa kompaktowy pakiet chłodnic z wentylatorem ze sprzęgłem wiskotycznym oraz wydajny filtr powietrza PowerCore zwiększa wydajność silnika. Układ chłodzenia jest również łatwo dostępny, co znacznie ułatwia obsługę techniczną i czyszczenie.

Dodatkowe materiały

Broszura [.pdf]

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.